Korrigert og endelig oversikt over smøreplasser. Husk at plassen kun er tilgjengelig dersom den er betalt. Skulle du ikke få faktura eller du mener det er feil med faktura, kontakt Ole Johansen, epost: ole.johansen@alta.kommune.no

Klubb Telt Garasje Merknad Navn E-post
Troms
Kvaløysletta skilag 1 1 Lars-Thomas Nordkild ltnordkild@gmail.com
Pioner ski 1 Stein-Morten Guldbrandsen sgulbrandsen@hotmail.com
Bardu IL 1 Karen-Sofie Netland karensofie.netland@hotmail.com
BOIF 1 Olaug Iren Fossbakk olaug.iren.fossbakk@gmail.com
Salangen ski 1 kvdaleng@gmail.com
Senja ski 1 Eget telt Rene Hillestad rene.hillestad@gmail.com
Nordreisa IL 1 Harriet Steinkjer Nystu harriet@nordtroms.net
Medkila 2 John Arne Torbergsen john.arne.torbergsen@enter-revisjon.no
Mellembygd il Eget telt Nina Iselvmo n-iselvm@online.no
Lyngen/ Karnes ski 1 Tone Iversen tmiversen@gmail.com
Tromsø skiklubb 1 Svein Morten Sørensen maleram@online.no
Finnmark
Hammerfest skiklubb 1 Thomas Darrel thomas.e.darell@gmail.com
IL Polarstjernen 1 Rune Seim rune.seim@live.no
Vadsø skiklubb 1 Lene Chr. Johansen LeneChristin.Johansen@skatteetaten.no
Kirkenes og omegn skiklubb 1 Lisbeth Kleven liskleve@online.no
Nordland     
Melbo IL 2 John Eirik Karlsen john.karlsen@momek.no
Sortland og omegn skiklubb 1 Torgeir Arntsen torgeir.arntsen@hotmail.com
IL Siso 1 Ronny Myhre ronny.myhre@norconsult.com
Bosmo & Yttern 1 Eirik Bjørkmo eirik.bjorkmo@celsanordic.com
IL Splint 1 Jon Larsen jon.larsen@sks.no
Mosjøen IL 1 Karle Øvereng karle@advhelg.no
Stokmarknes IF 1 Marte Glad marte.glad.remmen@trollfjord.no
Lofoten/ Kablevåg og Svolvær ski 1 Arnt M. Winther arnt.winther@lofotkraft.no
Bjerkvik IF 1 Anne Lise Nylund nybingen@online.no
Innstrandens IL 4 Dorothea Blix dorothea.blix@gmail.com
Leverandører
SkiGo Egen brakke Trond Finjord trond.finjord@alta.skoler.no

 

 

Det er bare rimelig å dele ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn